Володимир Лободін
Лободін Володимир Миколайович
Народився 11 березня 1979 року
у місті Тростянець Сумської області.
Сім'я
Батько: Лободін Микола Володимирович пенсіонер, підприємець, спортсмен (чемпіон України з лижних та лижеролерних перегонів), депутат Тростянецької міської ОТГ.
Мати: Лободіна Валентина Василівна, 27 років віддала роботі в Тростянецькій міській раді на посаді завідувачки загального відділу.

Одружений, маю доньку та сина.
Освіта
У 1996 році «на відмінно» закінчив Тростянецьку загальноосвітню школу № 5 та вступив до Сумського національного аграрного університету на факультет «Фінанси та кредит», спеціальність «Облік та аудит», який закінчив у 2001 та отримав диплом з відзнакою за кваліфікацією економіст-бухгалтер.

З 2002 по 2006 роки навчався у Національному університеті внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство», здобув кваліфікацію юриста.

З 2004 по 2007 роки навчався у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління», кваліфікація — магістр державного управління.
Професійна діяльність
Трудовий шлях розпочав ще студентом у 1998 році — був менеджером з регіональних продажів кондитерських виробів в приватній фірмі «Норд», регіонального дистриб'ютора Тростянецької шоколадної фабрики.

У 2000 році проходив виробниче стажування на полях Великої Британії.

З 2001 по 2003 роки працював заступником голови правління з економіки, фінансів та виробництва в Асоціації «Дівітас-Хліб», яка об'єднувала сільськогосподарських товаровиробників, переробний цех, будівельне підприємство; був спеціалістом з сертифікації на «Крафт Фудз Україна» (Тростянецька шоколадна фабрика); директором ТОВ «Марконі» (оптова та роздрібна торгівля паливо-мастильними матеріалами); директором ТОВ «Агрофірма "Діброва"».

З 2004 по 2005 працював заступником начальника управління економіки, начальником відділу економічного аналізу, регуляторної політики, розвитку підприємництва Тростянецької районної державної адміністрації.

У 2006-2010 роках займався підприємницькою діяльністю, як фізична особа-підприємець.

З 2005 року по 2011 роки керівник сумського підрозділу ТОВ «Форент» (м. Київ), 2011-2018 голова Представництва компанії «Ronalor Entertainment LTD» в Україні —реалізація інвестиційного проєкту з будівництва та управлінням ТРЦ «Мануфактура» в м. Суми; з 2013 по теперішній час керівник підрозділу ТОВ «Град Інвест Ріал Істейт», менеджер з регіонального розвитку ПрАТ «Універмаг Луцьк», директор ТРЦ «Мануфактура».

У 2010 році балотувався до Сумської обласної ради від м. Тростянець за висуванням політичної партії «Фронт Змін». З 2010 по 2012 роки був членом політичної партії «Фронт змін», після об'єднання — членом ВО «Батьківщина». З 2012 року позапартійний.

У 2015 році балотувався до Сумської обласної та міської рад за висуванням політичної партії «Українське об'єднання патріотів "УКРОП"».

Політична діяльність
З 2014 року беру активну участь в суспільно-громадському житті міста. За моєї ініціативи на майданчику ТРЦ «Мануфактура» реалізовані десятки соціальних та громадських проєктів. За це у 2019 році отримав нагороду «Оскар» у номінації «Соціально відповідальний бізнес» від Сумського державного університету.

З 2017 року член громадської експертної комісії з питань містобудування та земельних відносин при Сумській міській раді; член конкурсної комісії по відбору молодіжних проєктів для фінансування з обласного та міського бюджетів; член конкурсної комісії з відбору кандидатів в Молодіжну раду при міському голові м.Суми; член робочої групи з розробки брендінгу міста.

У 2020 році був директором благодійної організації «Благодійний фонд "Бізнес — місту"», метою якого було об'єднання сумського бізнесу для допомоги лікарням під час карантину.

Маю численні грамоти, відзнаки, подяки від голови Сумської ОДА, міського голови м. Суми, управлінь та установ міста, громадських організацій.
Громадська діяльність
Хобі
Читання книг з особистого розвитку, мотивації, психології; гра в великий теніс, гірські лижі, туризм.
Made on
Tilda